Davinia De Coster
Davinia De Coster
Directeur

directie@vsherdersem.be

Chris Parmentier
Chris Parmentier
Voorzitter campusraad
Kathleen Verhofstadt
Kathleen Verhofstadt
Administratie

secretariaat@vsherdersem.be

juf Leen Standaert
juf Leen Standaert
Zorgcoördinator

leen.standaert@vsherdersem.be

juf Marianne Vermoesen
juf Marianne Vermoesen
Zorgjuf en Bib

marianne.vermoesen@vsherdersem.be

juf Marieke Ceusters
juf Marieke Ceusters
L.O.

marieke.ceusters@vsherdersem.be

meester Thimo Matthieu
meester Thimo Matthieu
L.O. en Zwemmen

thimo.matthieu@vsherdersem.be

In de kleuterschool is er een bonte beestenboel van 6 klassen.

juf Kirsten Van Der Vurst
juf Kirsten Van Der Vurst
beren

kirsten.vandervurst@vsherdersem.be

juf Monique Sonck
juf Monique Sonck
Beren

monique.sonck@vsherdersem.be

juf Caroline Dierickx
juf Caroline Dierickx
uilen

caroline.dierickx@vsherdersem.be

juf Lieve Van Essche
juf Lieve Van Essche
Bevers

lieve.vanessche@vsherdersem.be

juf Ilse Van Damme
juf Ilse Van Damme
Giraffen

ilse.vandamme@vsherdersem.be

juf Olga Vanmol
juf Olga Vanmol
Kikkers

olga.vanmol@vsherdersem.be

juf Kirsten Van Der Vurst
juf Kirsten Van Der Vurst
Kleuterleidster

kirsten.vandervurst@vsherdersem.be

juf Leen Borms
juf Leen Borms
Kleuterleidster

leen.borms@vsherdersem.be

juf Martine Schockaert
juf Martine Schockaert
Kinderverzorgster

martine.schockaert@vsherdersem.be

In de lagere school zijn er 12 klassen.

Juf Nele Van Den Berghe
Juf Nele Van Den Berghe
lagere school

nele.vandenberghe@vsherdersem.be

juf Geertrui De Smet
juf Geertrui De Smet
1ste leerjaar

geertrui.desmet@vsherdersem.be

 

juf Anneleen Baten
juf Anneleen Baten
1ste leerjaar

anneleen.baten@vsherdersem.be

meester Joris Poppe
meester Joris Poppe
2de leerjaar

joris.poppe@vsherdersem.be

juf Leen Standaert
juf Leen Standaert
2de leerjaar

leen.standaert@vsherdersem.be

juf Silke De Cock
juf Silke De Cock
2de leerjaar

silke.decock@vsherdersem.be

juf Hilde Praet
juf Hilde Praet
3de leerjaar

hilde.praet@vsherdersem.be

juf Tinneke Viersé
juf Tinneke Viersé
3de leerjaar

tinneke.vierse@vsherdersem.be

meester Joris Poppe
meester Joris Poppe
2de leerjaar

joris.poppe@vsherdersem.be

juf Katrien Wijnant
juf Katrien Wijnant
4de leerjaar

katrien.wijnant@vsherdersem.be

juf Wendy Smekens
juf Wendy Smekens
4de leerjaar

wendy.smekens@vsherdersem.be

juf Hilde Van Gijseghem
juf Hilde Van Gijseghem
5de leerjaar

hilde.vangijseghem@vsherdersem.be

juf Lieselot De Maere
juf Lieselot De Maere
5de leerjaar

lieselot.demaere@vsherdersem.be

juf Sara Depaepe
juf Sara Depaepe
6de leerjaar

sara.depaepe@vsherdersem.be

meester Yvan Boriau
meester Yvan Boriau
6de leerjaar

yvan.boriau@vsherdersem.be

Juf Nele Van Den Berghe
Juf Nele Van Den Berghe
lagere school

nele.vandenberghe@vsherdersem.be

Logistiek

Daan Van Nieuwenborgh
Daan Van Nieuwenborgh
ICT-coördinator
Wim Roelandt
Wim Roelandt
Klusjesman en Buschauffeur
Anja SAEYS
Anja SAEYS
Opvang

pedagogische begeleiding

Ons schoolteam staat er niet alleen voor maar wordt ondersteund door de
SJ-begeleidingsdienst. Dit team werkt vanuit Cebeco, de koepel van de Vlaamse jezuïetencolleges en hun ignatiaanse partnerscholen.
De begeleiders bezoeken regelmatig onze school. Zij coachen leerkrachten, individueel of in team. Ze ondersteunen de onderwijskwaliteit van onze school vanuit het ignatiaans opvoedingsproject en vanuit de verwachtingen van de overheid.
Meer informatie over CEBECO vindt u op www.cebeco.org

Mevr. Ingaline Dierickx-Visschers

Lichamelijke opvoeding

Dhr. Lieven De Luyck

schoolbegeleider

godsdienst

Dhr. Wouter Vandewalle

schoolbegeleider

godsdienst

 

Zin om erbij te horen?

Niet voor niets zeggen onze leerlingen dat onze school de max is!

Ieder lid van bovenstaand team geeft dagdagelijks het beste van zichzelf voor de kinderen en de school. Kom gerust eens kijken.

De Vrije School is:
  • COOL!
  • GROEN!
  • BLIJ!
  • FIER!